• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Видалення вм'ятин без фарбування

Видалити вм'ятини без фарбування (PDR у Києві)

Невелика вм'ятина на автомобілі, в принципі, ніяк не впливає на його технічні характеристики. Але неабияк псує настрій господареві. Адже щоразу, дивлячись на вм'ятину, ми згадуємо про неприємні події, що призвели до її появи. Ми ж не ходимо в рваному одязі? Ось і на автомобілі з вм'ятинами їздити зовсім не хочеться.

Але багато хто досі думає, що видалення вм'ятин у Києві – це тривалий і дорогий процес, і відкладають поїздку на СТО як візит до стоматолога… Для вас є хороші новини – нові технології дозволяють видалити вм'ятину без фарбування буквально за 15-30 хвилин. Технологія видалення вм'ятин без фарбування PDR (Paintless Dent Repair) широко застосовується у всьому світі, тепер вона доступна у Києві, на СТО Столиця.

Слід зазначити, що не всі види вм'ятин вдається усунути із застосуванням PDR. Дізнатися, яку можна застосувати техніку після консультації з фахівцем автоцентру.

Іноді навіть невелику на вигляд вм'ятину фізично неможливо видалити методом PDR. Тоді рекомендується класичне рихтування та фарбування окремого елемента.

Видалити вм'ятину без фарбування (Київ) під силу лише навченим досвідченим фахівцям. Необхідно враховувати властивості металу, застосовувати силу дуже обережно, щоби не пошкодити лакофарбове покриття.

Автоцентр Столиця гарантує професіоналізм своїх працівників. Позитивні відгуки на форумах – наша особлива гордість. Видалення вм'ятин без фарбування проводиться далеко не на кожній СТО, оскільки потребує високого рівня майстерності. Роки роботи зробили наших майстрів справжніми експертами у цій галузі. Після видалення вм'ятини, від неї не залишиться найменшого сліду! Наче її ніколи й не було.

www.sto-stolica.comhttps://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner