• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Автозвук

Хороша музика в автомобілі допоможе подолати будь-який шлях швидше та приємніше. Чого там, навіть у пробці стояти легше під дорогі серцю звуки.

Встановити акустику в авто варто довірити професіоналам. Варто неправильно розташувати обладнання або вибрати невідповідне - ідеальний звук буде втрачено. У цій справі немає дрібниць. У нашому сервісі розуміють, що звук в автомобілі має бути на найвищому рівні. Тому ми працюємо з аудіотехнікою провідних світових брендів. І пропонуємо встановити акустику в машину за доступними цінами.

Професійне встановлення автозвуку відрізняється від аматорського. Ви відчуєте це за першими звуками. Для кожної моделі автомобіля насамперед важливо правильно встановити динаміки. Від цього залежатиме звучання.

Особливості акустики салону автомобіля

Багато хто думає, що найголовніше – купити дорогу та якісну аудіо систему в авто. Але на цьому справа не закінчується, адже при неправильному встановленні переваги найкращої системи просто загубляться. У салоні авто безліч площин, що відбивають звук, крім того, неминучі шуми та зовнішні звуки, які теж беруться до уваги.

Фахівці знають, як розмістити динаміки, де встановити акустичні екрани для поглинання звуку та як розсіяти його у потрібному напрямку. А також інші хитрощі, які у сумі призведуть до чистого та насиченого звучання.

Налаштування автозвуку в автомобілі (Київ) включає підбір динаміків, сабвуферів і підсилювачів, магнітол, а також – весь етап установки звукового обладнання.

www.sto-stolica.comhttps://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner