• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Про нас

Компанія «Столиця-АВТО», підходячи до 10-річного ювілею своєї успішної діяльності у сфері продажу елітних автомобілів оригінального виробництва (Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Range Rover, Opel, Honda, Acura, Toyota, Lexus, Nissan, Infinity, Subaru, Mazda, Mitsubishi, Hyundai, Kia та інших), шукає все нові форми роботи для покращення обслуговування своїх клієнтів.

Керівництвом компанії прийнято та реалізовано рішення про відкриття власного автосервісного центру «Столиця АвтоЦентр» з метою покращення передпродажної підготовки автомобілів, їх гарантійного та післягарантійного ремонту, проведення планових та інших видів технічних обслуговувань, а також усіх видів ремонтів, у тому числі капітального.

Таким чином, куплений в автосалоні автомобіль одразу отримує фірмове обслуговування.

Автоцентр "Столиця-Автоцентр": що в активі?

А в активі чимало і нам є чим пишатися. Нашими перевагами є насамперед:

Політика компанії

Яка ґрунтується на принципах відкритості та партнерства. Кожного клієнта розглядаємо як партнера - по суті, у нас практично однакові цілі: ідеальний стан автомобіля, як технічний, так і зовнішній вигляд. Ми вдаваймось в будь-яку проблему, що виникла з автомобілем, і сприймаємо її як свою, докладаючи всіх зусиль для пошуку оптимального рішення. Індивідуальний підхід до замовника та його автомобіля для нас – не просто слова.

Персонал автоцентру

Автоцентр укомплектований висококваліфікованим персоналом за всіма видами та типами виконуваних робіт та ремонтів. Будь-які роботи, чи то шиномонтаж, миття автомобіля, чи капітальний ремонт двигуна, виконуються на високому технічному рівні та з відмінною якістю. Багато в чому - завдяки нашим фахівцям, які обов'язково мають технічну освіту, пройшли тренінги на заводах компаній-виробників автомобілів, відповідним чином атестовані та набули досвіду та навичок роботи із найскладнішим обладнанням автомобіля.

Технічна оснащеність

Теж на висоті. Ми маємо найсучасніші обладнання та методики для виконання діагностики, всіх видів ремонтних робіт та регулювання будь-якої системи, вузла або агрегату автомобіля. Станція технічного обслуговування знаходиться в просторому приміщенні, де встановлено 6 постів, що виключає перебування автомобіля на вулиці в негоду або довге очікування в чергах.

І ще дещо

Наш автосервіс - це підприємство повного циклу: вам не доведеться шукати додаткову послугу на стороні. Ми зробимо все необхідне на місці, швидко, якісно, за розумну ціну, зі зручними формами оплати та гнучкими знижками. До ваших послуг – величезний вибір оригінальних запчастин, у тому числі для тюнінгу. Важливе та зручне розташування у центрі м. Києва.

Звертайтеся за адресою: вул.Тарасівська 44 ( Василя Яна 3/5 ) або за нашими контактами, де ви знайдете телефон служби технічної підтримки, що працює без вихідних, схему проїзду, зможете записатися на техобслуговування.

www.sto-stolica.comhttps://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner