• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Рихтування

Рихтування автомобіля будь-якої складності

Рихтування автомобіля допоможе відновити форму кузова після будь-якого роду пошкоджень. Рихтування автомобіля на стапелі потрібне, якщо є такі пошкодження, як вм'ятини, сколи або подряпини. Рихтувальні роботи завжди індивідуальні і залежать від багатьох факторів. Вартість рихтування прораховується виходячи з обсягу робіт.

Легкими роботами вважаються ті, при яких не потрібно додаткового розбирання та припасування деталей. Якщо пошкодження не торкнулися місця кріплення деталі та не потрібні додаткові зварювальні роботи, рихтувальні роботи виробляються досить швидко і не вимагатимуть значних грошових витрат.

Якщо це можливо, майстер автостанції зможе зберегти оригінальне лакофарбове покриття автомобіля. Рихтування без фарбування проводиться, якщо пошкодження незначні.


Для рихтувальних робіт використовуються різні пристрої і матеріали. Це важелі, притиски, молотки, фасонні плити, оправки та ручні ковадла. Роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами. Ваш автомобіль буде у надійних руках!

Рихтування можливе для будь-якої деталі кузова. Автоцентр Столиця працює з усіма моделями автомобілів, включаючи авто представницького класу.

www.sto-stolica.comhttps://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner