• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Шиномонтаж та балансування

 

Шиномонтаж та балансування СТО у Києві

Балансування коліс має значну роль у безпеці водія та пасажирів, впливає на керованість та маневреність авто, а також зменшує знос покришок та деталей підвіски автомобіля. Тому перш ніж згортати на першу-ліпшу що закликає вивіску «шиномонтаж дешево» - подумайте, чи варто довіряти свою безпеку неперевіреній СТО?

Справді, шиномонтаж у Києві можна зустріти чи не на кожній вулиці. Але на деяких СТО практикують механіки з малим досвідом, а недобросовісні майстри можуть заощаджувати, використовуючи неякісні матеріали.

Тому шиномонтаж та балансування слід проводити у перевірених автоцентрах з професійним обладнанням та досвідченими автомеханіками.

В автоцентрі Столиця (Київ) ми проводимо шиномонтаж ґрунтовно та уважно, оскільки фахівці розуміють, що від цього залежить швидкість руху, маневреність автомобіля, знос покришок та стан підвіски.

Навіть нетривала (кілька тижнів) їзда на авто без належного балансування може призвести до неполадок амортизатора та зносу сайлентблоків, важелів ходової частини та кермових тяг. Рекомендуємо проходити балансування через кожні 10-15 тисяч кілометрів пробігу, і ваше авто буде в повному порядку.

www.sto-stolica.comhttps://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner