• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Чищення колісних дисків

Чистка дисків у Києві

Блискучи диски автомобіля надають йому особливого шарму. Але саме диски утримувати в чистоті найскладніше, адже вони ближче до землі, відповідно, постійно брудняться. А очищення дисків має безліч нюансів, тому це краще довірити справжнім майстрам.

Чистити диски слід приблизно раз на два тижні. Щоб зробити це справді якісно, потрібно зняти колеса. Навіщо? Річ у тому, що хімічні розчини, які застосовуються для чищення дисків, згубно впливають на патрубки та гальмівні колодки. Оскільки змити засіб ідеально не вийде, його частина неодмінно потрапить туди, куди не слід, і завдасть шкоди.

Для чищення дисків використовують кілька різновидів щіточок із різною жорсткістю ворсу. Навряд чи знайдеться у гаражі такий арсенал. Крім того, литі диски вимагають особливо дбайливого відношення. Їх підходять в повному обсязі кошти. Залежно від складу, засіб для чищення витримується різну кількість часу і наноситься при різних температурах.

Ще важливо, яке забруднення потрібно зняти. Найбільш згубний вплив завдає гальмівний пил, ще на дисках осідає бітум та інший бруд. Велика кількість бруду навіть може призвести до втрати балансування колеса.

Щоб зменшити прилипання бруду та захистити диски, після повного очищення рекомендуємо нанести захисне покриття. Наноситься воно на суху лакову або хромовану поверхню. Покриття захищає від гальмівного пилу та інших видів забруднення, а також суттєво полегшить наступне очищення дисків.

Фахівці автоцентру Столиця знається на всіх нюансах і знає, як зробити диски автомобіля такими чистими, щоб ви змогли бачити в них своє відображення. Чищення колісних дисків у Києві проводиться спільно з іншими очисними етапами або окремо від них.

 

www.sto-stolica.comhttps://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner