• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Захисне полімерне покриття кузова

Ви ж хочете, щоб ваш дорогоцінний автомобіль якнайдовше залишався красивим і не вимагав ремонту? Саме для цього і наносять різноманітні захисні покриття. У них буває різний ступінь захисту. Розкажемо про це докладніше.

Захисні покриття для автомобіля поділяють на два основні види:

 •  Воскові покриття;
 •  Захисні полімерні покриття.

Воскове або парафінове покриття дешевше за полімерне, багато власників авто наносять такі покриття самостійно, в той час, як полімерне покриття наноситься тільки в автосалонах досвідченими майстрами.

Воскове покриття служить для швидкого перетворення виду автомобіля. Воно справді надає глянсовий блиск і захищає від вологи. Але дія його дуже недовгострокова.

Захисне полімерне покриття кузова – це довгостроковий та ґрунтовний захист автомобіля. Таке покриття виготовляється на основі уретану або тефлону. Залежно від погоди та експлуатації автомобіля, захисне полімерне покриття тримається від 3 до 6 місяців і захищає автомобіль від агресивних зовнішніх впливів.

Особливо це актуально взимку, коли траси посипають хімічними реагентами для покращення зчеплення. Ці речовини сильно шкодять корпусу, але полімерне захисне покриття запобігає контакту.

Влітку фарба вигоряє під впливом ультрафіолету. І тут знову допоможе полімерне покриття кузова. Також покриття запобігає появі подряпин, а отже – вбереже від корозії металу. Воно запобігає контакту лакофарбового шару з вологою.

www.sto-stolica.comhttp://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner