• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Ремонт електроустаткування

Ремонт електроніки автомобіля

Електрообладнання в авто відповідає за безліч систем, тому при виході з ладу будь-якої частини необхідно відразу ж звертатися на станцію технічного обслуговування. Автоелектрика – це одна з найскладніших галузей автомеханіки, тому не на кожній СТО надаються такі послуги.

Найголовніше – провести грамотну діагностику та знайти причину несправності. Можна вважати, що це вже половина успіху.

Як зрозуміти, що у вас проблеми з електронікою чи електропроводкою?

Можуть збоїти системи керування двигуном або системи подачі палива. Також проблеми з електронікою вказують поломки стартера, генератора чи системи запалювання. Вентиляційні системи, опалення та охолодження двигуна теж пов'язані з електропроводкою. Електронні системи потребують ремонту, якщо виникли проблеми із зовнішнім або внутрішнім освітленням в автомобілі.

Особливості ремонту електроустаткування

Якщо під час тестування з'ясовується, що заміни потребує не вся електропроводка, а невелика її частина, фахівці проведуть роботи швидко і вам це обійдеться недорого. Можливо, несправність вдасться усунути, якщо просто перепаяти окремі мікросхеми або замінити конденсатори, транзистори або резистори, що вишли з ладу. Але трапляється так, що потрібна повна заміна проводки або елементів електроніки. Тоді вартість ремонту буде залежати від марки автомобіля та вартості комплектуючих деталей.

У будь-якому випадку, спеціалісти-електронники автоцентру Столиця проконсультують вас із цього питання та запропонують найкращий варіант розв'язання проблем.

www.sto-stolica.comhttp://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner