• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Антидощ для скла

Чи ефективний антидощ для автомобіля?

Антидощ наноситься на лобове, заднє та бічні стекла автомобіля, а також на зовнішні дзеркала. Цей засіб значно покращує огляд при дощі і дозволяє зберегти шибки чистими, без розлучень досить тривалий час.

Багато хто скептично ставиться до подібних засобів, оскільки пробував їх самостійно і не бачив результатів. Поспішаємо запевнити, що від використання дешевих засобів у флакончиках ефект буде дуже слабким, тому на них краще не витрачати свої гроші.

Щоб дійсно побачити результат від антидощу, використовуйте професійні засоби догляду за авто. Крім того, дуже важливо наносити засіб на чисто вимите, сухе скло. Бажано додатково обробити скло поліролем.

Професійний та якісний антидощ для скла можна нанести в автоцентрі Столиця. За лічені хвилини фахівці покращують ваше авто, роблять його безпечнішим і будь-який дощ чи сніг вам не страшний!

Якісний антидощ діє до 6 місяців, покращуючи видимість та дозволяючи їхати навіть без використання двірників. Зверніть увагу, що антидощ діє на швидкості від 60 км/год. На меншій швидкості ефект буде виражений менше.

 

 
 
 

 

 

www.sto-stolica.comhttp://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner