• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Ремонт кермових рейок

Ремонт кермового механізму у Києві

Кермовий механізм або кермові рейки - найважливіші елементи авто. Про ознаки їхньої несправності повинен знати кожен водій. Розповідаємо, на що слід звернути увагу.

Поштовхи або сторонні звуки у передній підвісці під час їзди, які відчуваються, коли ви тримаєтеся за кермо – перша ознака несправності у кермовому механізмі. Починатися вони можуть з ледь чутливих легких постукувань, але згодом їхня сила зростає. Найбільше помітні на низькій швидкості.

Іншу несправність можна виявити по плямах рідини, що залишаються після автомобіля під час стоянки. Рідина гідропідсилювача відрізняється від олії. Вона буває червоного, зеленого чи жовтого кольору. Підтвердити витік можна перевіривши рівень у бачку гідропідсилювача. Побоювання підтвердились? У терміновому порядку звертайте на станцію технічного обслуговування.

Несправності в кермовому механізмі трапляються досить часто. Виною тому – знову наші далеко неідеальні дороги. У деяких СТО вам можуть запропонувати замінити кермові рейки. Рішення, можливо, і непогане. Однак ціна нової деталі дуже суттєва для будь-якої марки авто. Тому найчастіше, якщо несправність не надто запущена, на автостанції Столиця пропонують ремонт кермових рейок.

Фахівці автосервісу проводять реставрацію та відновлення кермових рейок для будь-якої моделі автомобіля. Хоча робота це досить трудомістка і коштує не дешево, вона обійдеться в рази дешевше ніж купівля нової деталі.

www.sto-stolica.comhttp://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner