• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Видалення бітуму

Видалити бітум з автомобіля

Сліди від бітуму псують зовнішній вигляд автомобіля, а уникнути їхньої появи дуже складно, оскільки наші дороги далекі від ідеальних і шар щебеню часто набагато менше, ніж потрібно.

Видалення бітуму найефективніше за свіжими слідами – чим застарілі забруднення, тим важче з ними працювати. Засіб для видалення повинен бути завжди із собою, а не в гаражі чи вдома. Більшість коштів, представлених на українському ринку, призначено саме для видалення свіжих слідів бітуму, а зі застарілими – не впорається. Тож будьте уважні, вибираючи засіб для видалення бітуму, а краще довірте цю справу професіоналам, які гарантовано розв'яжуть проблему.

Видаляти бітум сильними засобами рекомендується виключно у захисних гумових рукавичках та хорошому респіраторі, адже до складу входять небезпечні для людини хімічні складові.

При поверхневої мийкі автомобіля видалити засохлий бітум не вийде. Однак видалення бітуму входить до комплексу послуг з повного або генерального миття автомобіля.

Можна замовити послугу «Видалення бітуму» окремо, без додаткових процедур для чищення. Але попереднє миття все рано необхідне.

Після видалення бітуму покриття може набути матового відтінку, тому бажано скористатися поліролем.

Не варто зволікати, від застарілого бітуму на поверхні авто можуть залишитися жовті плями. Їх вивести не вийде, допоможе лише фарбування. А коштує ця процедура значно дорожче, ніж видалення бітуму. Видалити бітум у Києві на автостанції Столиця – це заощадити свої гроші на ремонт автомобіля!

 
www.sto-stolica.comhttp://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner