• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Обігрів сидінь

Вам напевно знайомі ці гострі відчуття, коли сідаєш біля крижани сидіння автомобіля морозним зимовим ранком. Це дуже неприємно. Але, крім того, абсолютно протипоказано людям, які мають проблеми зі спиною чи суглобами. Подбайте про своє здоров'я заздалегідь. Завжди краще запобігти захворюванням, ніж лікувати! Крім того, теплі сидіння – це просто комфортно та затишно.

Як можна забезпечити обігрів сидінь у Києві?

· придбати накидку, яка харчується від прикурювача. Цей варіант має мінуси: накидка може псувати вигляд сучасного авто, нерівномірно нагріватися, а ще це задоволення не для розсіяних. Забудете вимкнути – акумулятор розрядиться.

Встановити вбудований підігрів сидінь у Києві. Це комплексна система обігріву, яка працює від замку запалювання. Відповідно, обігрів вимкнеться, як тільки ви заглушите двигун.


Наш сервіс пропонує встановити обігрів сидінь у Києві за кілька годин. А користуватись ви ним зможете довгі роки!


Особливості вбудованого підігріву сидінь


Нагрівальні елементи є полотна, виготовлені на основі карбонових ниток. Їх дуже просто встановлювати, за потреби можна навіть пришити до оббивки сидінь зсередини. Конструкція елементів обігріву забезпечує швидкий набір температури при мінімальному споживанні електрики. Тривалий термін експлуатації гарантовано завдяки міцності матеріалу.

Ми встановимо підігрів сидінь, керованої спеціальною кнопкою. Вона акуратно вбудовується на торпедо автомобіля, має два положення: нагрівання та підтримання тепла. Карбонові полотна українського та німецького виробництва оснащені датчиком зворотного зв'язку, який запобігає перегріву та забезпечує швидке нагрівання до встановленої температури.

Для підключення підігріву сидінь використовуються нагрівальні полотна 25х50 см. Їх можна підрізати під будь-яку довжину, використовуючи не тільки для підігріву сидінь, часто встановлюється також підігрів бічних поверхонь авто.

Встановлення підігріву сидінь можливе як на будь-які транспортні засоби з напругою в мережі 12V, так і 24V (у другому варіанті буде потрібно послідовне включення). Отже, ви можете купити підігрів сидінь як для легкового автомобіля або вантажівки, так і для мотоцикла або квадроцикла.

 

ОСОБЛИВОСТІ ВБУДОВАНОГО ПІДІГРІВУ СИДІНЬ

При встановленні обігріву сидінь використовуються сучасні матеріали, що гарантує тривалий термін експлуатації. Оскільки система обігріву встановлюється під обшивку сидіння, її неможливо пошкодити.

Нагрівальний елемент, виготовлений із вуглецевих волокон, розміщується таким чином, що тепло не йде в сидіння, а йде туди, куди потрібно – до тіла. Система оснащена датчиком, який запобігатиме перегріву, досягнувши потрібної температури.

Регулювати температуру зручно завдяки спеціальній кнопці, яка виводиться для керування. У вас буде можливість вибрати режим підігріву або підтримки температури.

Встановити підігрів сидіння (Київ) можна для будь-якої марки легкового автомобіля, а також вантажівки, мотоцикла або квадроцикла.

Тип обшивки значення не має: тканинна, шкіряна або зі шкірозамінника. Встановити обігрів сидінь можна за будь-якого з варіантів.

Вбудований підігрів сидінь може бути пов'язаний із автоматичною сигналізацією. Тоді його можна увімкнути незадовго до поїздки. Нагрівається сидіння із вбудованим підігрівом буквально за кілька хвилин. Ви забудете про те, як це - щулитися в холодному автомобілі.

 

www.sto-stolica.comhttp://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner