• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Фарбування автомобіля

Фарбування автомобіля у Києві

Фарбування автомобіля - це досить довгий і трудомісткий процес, що вимагає не тільки сучасного обладнання та матеріалів, а й спеціального ізольованого від пилу приміщення. Фарбування авто проводиться висококваліфікованими майстрами, з досвідом та знанням технології. Коротко розповімо про основні етапи підготовки та фарбування автомобіля.

Фарбування автомобіля може бути:

ЧАСТКОВОЇ (забарвлюються окремі деталі). Якщо дізнатися код фарби проблематично, використовують електронний визначник кольору і досягають його, змішуючи барвники. Як правило, навіть для часткового фарбування потрібні додаткові роботи з аналізу деталей.

ПОВНЕ фарбування (фарбуються всі деталі кузова). Для повного фарбування проводять підготовчі роботи. Знімаються знімні деталі, захищаються скла, забирається колишнє покриття. Тільки після цього приступають до фарбувальні роботи.

Підготовчі роботи перед фарбуванням включають нанесення в кілька шарів шпаклівки, просушування, а потім покриття деталей грунтом.

Після висихання усі сусідні деталі захищаються від випадкового фарбування. Поверхня під фарбування знежирюється. І лише після цих підготовчих етапів розпочинається сам процес забарвлення. Залежно від фарби її наносять в один або кілька шарів. Потім деталь покривають прозорим лаком.

Фарбування автомобіля проводиться в спеціальній камері для фарбування з припливною витяжкою. Повітря, що потрапляє в камеру, очищається від дрібного пилу і при необхідності підігрівається.

Після завершення фарбування йде не менш відповідальний етап - сушіння деталей. Найменша похибка цьому етапі призводить до дефектів. Тому важливо дотримуватися акуратності і дотримуватися технології сушіння.

Повне висихання настає не раніше, ніж за 48 годин. До цього майстер може акуратно проводити складання автомобіля, але вводиться транспортний засіб в експлуатацію лише після того, як лакофарбове покриття повністю висохне.

Як бачите, фарбування автомобіля в Києві - це технічно складне і витратне за часом маніпуляція. Розраховуйте витратити не менше трьох днів. Вартість фарбування залежить від марки автомобіля та вибраних матеріалів.

За бажанням клієнта, в автоцентрі Столиця можна зробити розпис автомобіля або оригінальне фарбування в кілька кольорів. Пропонуємо послуги обклеювання вінілової плівкою.

 
 
 

 

 

www.sto-stolica.comhttp://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner