• Зателефонуйте нам

  +38 (093) 383-95-95

 • Напишіть нам

  info@sto-stolica.com

 • Графік роботи

  Пн - Пт: 9 до 19

  Сб: 9 до 17

  Нд: Вихідний

Захист двігуна

На жаль, якість наших доріг дуже далека від ідеальної. А якщо ви виїжджаєте за межі великих міст, любите подорожувати і відкривати віддалені місця, вам напевно знайоме почуття сумніву - чи варто їхати далі або краще розвернутися.

Щоб побоювання перестали вас мучити, і ви відчували себе впевнено на будь-якій дорозі та за будь-яких погодних умов, пропонується послуга «захист двигуна».

Як це працює? Досвідчений спеціаліст нашої станції оцінить стан автомобіля та підбере найкращий варіант для захисту моторного відсіку. Ми працюємо лише з лідерами у виготовленні захисних конструкцій для автомобілів.

Захист проводиться шляхом встановлення пластини з високоякісної холоднопрокатної сталі завтовшки від 2 мм. Конструкція підбирається індивідуально до моделі автомобіля.

У результаті серце автомобіля захищене від пилу, бруду, води або снігу, а також від механічних пошкоджень.

Спокійно з'їхати з брівки, котити ґрунтовою дорогою, снігом або в'їхати в глибоку калюжу - все це реально після того, як встановити захист двигуна.

Захисна конструкція допоможе уникнути неприємних ситуацій у дорозі та значних витрат на ремонт. Крім того, надасть водієві спокою та впевненості, які так необхідні у дорозі.

www.sto-stolica.comhttp://www.sto-stolica.com/templates/cms/images/favicon.png

www.sto-stolica.com © 2023 All Rights Reserved | Desiigner